Zgierz, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj jako Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

Łódź

Agencja Pracy InterKadra aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Opiekunka Osób Starszych

Numer referencyjny: OOS/D

Wybranym kandydatom oferujemy:
&#8226; legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
&#8226; atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (zależne od kwalifikacji opiekunki)
&#8226; zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
&#8226; ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
&#8226; elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Zakres obowiązków:
&#8226; proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
&#8226; opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
&#8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
&#8226; przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
&#8226; dobry stan zdrowia

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56, p. 301 Tel.: 666 826 912

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Wrzesien, 2014  13:15

Identyfikator: 523162

Wyświetleń: 2014